Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /sata1/home/users/uristrong/www/www.uristrong.com.ua/engine/classes/mysqli.class.php on line 162 Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /sata1/home/users/uristrong/www/www.uristrong.com.ua/engine/modules/show.custom.php on line 172 Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /sata1/home/users/uristrong/www/www.uristrong.com.ua/engine/modules/show.custom.php on line 172 Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /sata1/home/users/uristrong/www/www.uristrong.com.ua/engine/modules/show.custom.php on line 172 Юридичні та журналістські розслідування » ЮРИСТСТРОНГ - юридичні послуги та консалтинг

Юридичні та журналістські розслідування

Даний розділ послуг є інноваційним та найбільш затребуваним в умовах дійсного розвитку економіки нашої держави. В період переходу від споживчого суспільства до інформаційного, інформація стає продуктом самовизначеним та вартісним.

«Хто володіє інформацією - той володіє світом» /Ротшільд/.

 

Мі діємо суворо в правовому полі, у відповідності до Конституції України, ЗУ «Про інформацію», ЗУ «Про доступ до публічної інформації», ЗУ «Про захист персональних даних», ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», Постанови Кабінету Міністрів України про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань доступу до інформації та інших законів та підзаконних актів.

 

Перелік послуг:

 

Інформація в сфері вирішення сімейних проблем :

-         виявлення фактів подружньої невірності;

-         перевірка способу життя дитини (виявлення кола спілкування і інтересів, тощо);

-         перевірка наданих даних служб знайомств, у тому числі в мережі Інтернет;

-         отримання інформації для процесів з розірвання шлюбу.

 

Організація пошуку людей за наявними даними, є одним з основних видів нашої діяльності.

-         пошук зниклих без вісті;

-         пошук однокласників, колишніх товаришів по службі, родичів;

-         пошук спадкоємців, свідків, очевидців;

-         встановлення фактичного місця проживання особи;

-         пошук боржника.

Ми направимо усі можливі зусилля на те, щоб знайти потрібну Вам людину.

 

Отримання інформації:

-         про фізичну особу;

-         про юридичну особу;

-         про об'єкти нерухомості;

-         про автотранспорт.

 

Відновлення інформації.

Наші фахівці зможуть відновити випадково або спеціально видалену інформацію з будь-яких видів носіїв (HDD; Flash; RS MMC, Micro SD, Mini SD, M2; CD, DVD, CD-R, DVD-R; дискет).

Конфіденційність інформації гарантується.

 

Проведення контрольних закупівель.

Цей вид маркетингового дослідження дозволить оцінити рівень сервісу з обслуговування клієнтів на об'єктах замовника. Опираючись на звіт про проведені заходи, Ви зможете зробити реальний висновок про якість роботи Вашого представництва (філії).

 

Перевірка кандидатів на роботу.

З'ясування (з відома кандидата на посаду) біографічних та інших характеризуючих особу даних, перевірка попередніх місць роботи, у тому числі причин звільнення, перевірка судимості, наявність адміністративних правопорушень.

© 2010 ЮРИСТСТРОНГ, ТОВ | W2B