Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /sata1/home/users/uristrong/www/www.uristrong.com.ua/engine/classes/mysqli.class.php on line 162 Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /sata1/home/users/uristrong/www/www.uristrong.com.ua/engine/modules/show.custom.php on line 172 Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /sata1/home/users/uristrong/www/www.uristrong.com.ua/engine/modules/show.custom.php on line 172 Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /sata1/home/users/uristrong/www/www.uristrong.com.ua/engine/modules/show.custom.php on line 172 Антимонопольне право » ЮРИСТСТРОНГ - юридичні послуги та консалтинг

Антимонопольне право

Учасники тендерних закупівель дуже добре знають про можливості такого органу як Антимонопольний комітет України, який має широкі повноваження в сфері застосування заходів впливу на суб‘єктів ринку України, в тому числі відмінити будь-який вже проведений тендер за вмотивованою скаргою заявника/учасника тендерних закупівель.

На цьому повноваження АМКУ не вичерпуються, адже видача дозволів на узгоджені дії, концентрацію ринку, визнання контролю ринку або монополії ринку тісно пов‘язані з різноманітністю процесів в сфері економіки підприємства. Ми знаємо як і в яких випадках застосувати законні можливості для створення умов законності в сфері антимонопольного законодавства та економічної конкуренції Вашого бізнесу. Наш досвід в цій сфері є Вашим аргументом в конкурентному середовищі на ринку України.

До Ваших послуг!

© 2010 ЮРИСТСТРОНГ, ТОВ | W2B