Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /sata1/home/users/uristrong/www/www.uristrong.com.ua/engine/classes/mysqli.class.php on line 162 Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /sata1/home/users/uristrong/www/www.uristrong.com.ua/engine/modules/show.custom.php on line 172 Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /sata1/home/users/uristrong/www/www.uristrong.com.ua/engine/modules/show.custom.php on line 172 Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /sata1/home/users/uristrong/www/www.uristrong.com.ua/engine/modules/show.custom.php on line 172 Податкове право » ЮРИСТСТРОНГ - юридичні послуги та консалтинг

Податкове право

Діяльність нашої компанії в сфері податкового права гнучка, динамічна та завжди орієнтована на вигоду від здійснюваної роботи нашого клієнта. Успіх Вашого бізнесу – наш хліб та наша гарантія, адже справжній правник – це людина, яка не обмежується отриманим грошовим еквівалентом за свою роботу, а людина, яка отримує задоволення від внесеного вкладу до розвитку суспільства в сфері права, в сфері будівництва сучасного громадянського суспільства. Наша мета – реалізовувати ваші конституційні права на вільне ведення підприємницької діяльності, права на власність, права на реалізацію Вашого підприємницького потенціалу.

Саме тому, в сфері податкового права, наша компанія готова реалізувати Ваші амбіції, будь-то юридичний аудит на стадії формування бізнесу або на стадії його стагнації. Ваша незгода з неправомірними діями/бездіяльністю органів податкової служби та наш професіоналізм надасть свої плоди в співпраці у пошуку вигідного для Вас виходу з будь-якої ситуації, адже безвихідних шляхів не буває!

Робота по питаннях податкового права ведеться декількома спеціалістами, що надає можливість мати різносторонній  погляд та виконати всі необхідні дії для Вас. Вартість послуг формується на підставі об‘єму необхідних послуг (кількість годин), строку їх надання, отриманого результату.

© 2010 ЮРИСТСТРОНГ, ТОВ | W2B