Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /sata1/home/users/uristrong/www/www.uristrong.com.ua/engine/classes/mysqli.class.php on line 162 Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /sata1/home/users/uristrong/www/www.uristrong.com.ua/engine/modules/show.custom.php on line 172 Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /sata1/home/users/uristrong/www/www.uristrong.com.ua/engine/modules/show.custom.php on line 172 Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /sata1/home/users/uristrong/www/www.uristrong.com.ua/engine/modules/show.custom.php on line 172 Послуги » ЮРИСТСТРОНГ - юридичні послуги та консалтинг

Послуги

До комплексу послуг юридичної компанії «ЮРИСТСТРОНГ» входять:


1.Супровід господарської діяльності:


· розробка типових договорів (у тому числі контракти ЗЕД);

· створення і супровід реєстру договорів;

· розробка пакету статутніх документів (статут, статутний договір і т.д);

· реєстрація юридичних осіб всіх форм власності;

· отримання ліцензій і патентів;

·розробка локальних/внутрішніх документів (наказів, розпоряджень, положень, трудових контрактів, колективних договорів тощо);

· вживання заходів по захисту комерційної таємниці і конфіденційної інформації;

· інші юридичні послуги, пов'язані з господарською діяльністю.

 

2.Судовий захист:


· врегулювання досудових суперечок;

· претензійно - позовна діяльність, захист і представництво в загальних судах;

· представництво інтересів і захист прав перед органами державної влади;

· супровід кримінальних, адміністративних справ;

· захист від недобросовісної конкуренції, промислового шпигунства тощо.

 

3. Антиколекторські послуги:


· захист інтересів позичальників;

· коректне вирішення проблем, пов'язаних з поверненням кредитів, депозитів;

· пошук оптимальних шляхів повернення боргів з мінімальними витратами для клієнтів;

· консультування тощо.

 

4. Правовий консалтинг включає надання усних, письмових юридичних консультацій у будь-якій галузі права. Консалтинг охоплює також організацію і проведення лекцій, семінарів, тренінгів.


Усна консультація - послуга, у вигляді усної відповіді на питання клієнта, що надається у формі бесіди.
Клієнту надається розгорнута усна відповідь, заснована на нормах законодавства з урахуванням сформованої практики, професійного досвіду експерта. У рамках консультації може проводитися уточнення питання клієнта, ситуаційне моделювання, аналіз господарських операцій клієнта, прямо або побічно пов'язаних з вирішенням питання, аналіз документів клієнта, необхідних для правильного і повного вирішення питання.

 


Письмова консультація - розгорнута письмова відповідь на питання клієнта. Аргументована основа для прийняття господарських рішень, попередження та мінімізації негативних наслідків помилок.
Послуга являє собою мотивовану письмову відповідь на питання клієнта.
Письмова консультація рекомендується, якщо ваше питання складне і багаторівневе. У таких випадках вона має незаперечні переваги, тому що клієнт отримує правовий юридичний висновок, з докладними відповідями на всі питання, правового характеру, що цікавлять клієнта і з обов'язковими посиланнями на закони та інші нормативно-правові акти, які обгрунтовують висновки юриста. У письмовій консультації будуть зазначені і дати вступу в силу нормативних актів, і посилання на відповідні пункти та абзаци, якщо клієнт вирішить надалі використовувати її для складання позовної заяви, аргументації своєї позиції у спорах з органами влади, посадовими особами і т.п.
Форма питань, що підлягають розкриттю при письмовому консультуванні, письмова. Питання засвідчуються представником клієнта, і можуть бути направлені за допомогою електронної пошти, іншим способом.

 


Он-лайн консультація - оперативна письмова відповідь на питання клієнта в рамках короткого аналізу (поверхневого, тобто на основі вихідної інформації, отриманої від клієнта, без уточнення обставин і вивчення документів).
Послуга включає в себе експрес-аналіз проблеми, що цікавить клієнта з урахуванням сформованої практики її застосування, практичного досвіду експерта, без уточнення всіх обставин у клієнта, розгляду та вивчення документів клієнта.
Он-лайн консультації звичайно проводяться, коли важливо отримати:
- Швидкі поради;
- Короткі відповіді.

Вартість он-лайн консультації безкоштовна.

 

© 2010 ЮРИСТСТРОНГ, ТОВ | W2B