Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /sata1/home/users/uristrong/www/www.uristrong.com.ua/engine/classes/mysqli.class.php on line 162 Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /sata1/home/users/uristrong/www/www.uristrong.com.ua/engine/modules/show.custom.php on line 172 Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /sata1/home/users/uristrong/www/www.uristrong.com.ua/engine/modules/show.custom.php on line 172 Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /sata1/home/users/uristrong/www/www.uristrong.com.ua/engine/modules/show.custom.php on line 172 Банкрутство та відновлення платоспроможності » ЮРИСТСТРОНГ - юридичні послуги та консалтинг

Банкрутство та відновлення платоспроможності

Одним із способів погашення боргів підприємства є закриття бізнесу через процедуру банкрутства, чітко визначену ЗУ «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» та Господарським кодексом України.

Через процедуру банкрутства вирішується багато проблемних питань: борги перед державою, в особі Пенсійного фонду України, податкових органів, іншими суб‘єктами господарювання, в тому числі банками, тощо, які в законному порядку погашаються. Списання боргів плюс встановлення мораторію на нарахування неустойки – є в багатьох випадках спасінням для власника бізнесу, адже підчас процедури банкрутства і банки становляться більш згідливі та кредитори вже не так сильно бажають отримати 120 - відсоткові прибутки та готові домовлятися.

Так само, ми маємо позитивну практику ініціювання процедури банкрутства з позиції кредитора.

Ми готові надавати весь спектр можливих юридичних послуг у сфері супроводу процедури банкрутства, включаючи подання пропозицій кандидатур уповноваженого розпорядника, санатора, ліквідатора, а також грамотний розпродаж майна. Послуга відстеження інформації на користь кредиторів щодо ініціації банкрутства також входить до цього пакету.

Вартість юридичних послуг залежить від складності справи, зокрема наявних боргів, кількості кредиторів, складності наявних договірних зобов‘язань (цінні папери, іпотека, тощо), кількості спеціалістів що залучені до справи, строку розгляду питання до кінцевого результату.  Гонорар юридичної компанії від позитивного результату складає від 3%, в залежності від питання, що розглядалося та вартості отриманого блага нашим клієнтом.

© 2010 ЮРИСТСТРОНГ, ТОВ | W2B